• Sportclub Makkinga 1 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bijstra, JortOverige stafTeammanager
    Dijkstra, RobbieTechnische stafTrainer/coach
    Reinders, LukoOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bijstra, JonneTeamspeler
    Bijstra, JortTeamspeler
    Bijstra, JurreTeamspeler
    Dijkstra, RobbieTeamspeler
    Graaf, Martijn deTeamspeler
    Hamstra, TychoTeamspeler
    Lugtenberg, HesselTeamspeler
    Mast, Wesley v/dTeamspeler
    Mulder, JelleTeamspeler
    Reinders, LukoTeamspeler

    Er zijn 9 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 dec. 14:30Broekster Boys 1 - Sportclub Makkinga 1Sportpark Damwoude
    12 dec. 14:00Havelte 1 - Sportclub Makkinga 1Sportpark Meerkamp
    19 dec. 14:00Steenwijker Boys 1 - Sportclub Makkinga 1Sportpark De Koperberg
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    21 nov.Sportclub Makkinga 1 - Wacker 12 - 4
  • Poulestanden Sportclub Makkinga 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Wacker 198103692725
    2Havelte 186112291319
    3FC Kraggenburg 185212371617
    4RKO 1850320101015
    5Steenwijker Boys 174211811714
    6Ruinerwold 184221811714
    7Smilde'94 183231414011
    8Sportclub Makkinga 183141416-210
    9BEW 183051025-159
    10VWC 182241018-88
    11Zandhuizen 17133818-106
    12De Blesse 18125919-105
    13Donkerbroek 180261130-192
    14Lemmer vv 190271026-162

    Poulestanden Sportclub Makkinga 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sportclub Makkinga 1321012397
    2Read Swart 132017526
    3SC Boornbergum'80 131114404
    4Langezwaag 13003314-110

    Poulestanden Sportclub Makkinga 1 (B1010 Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Oldeholtpade 111009093
    2vv Sneek Wit Zwart 111009093
    3't Fean'58 111007163
    4Akkrum 111006063
    5Buitenpost11005053
    6SC Joure 111005053
    7SC Twijzel 111005053
    8Blauw Wit '34 111005143
    9Leeuwarder Zwaluwen 111004043
    10ONT 111004043
    11v.v. Dronrijp 111005233
    12V.V. Heeg 111004133
    13ONS Sneek11004133
    14Kollum 111005323
    15QVC 111004223
    16Dokkum 111002023
    17Drachtster Boys 111002023
    18Leovardia 111002023
    19Zeerobben 111002023
    20Heerenveense Boys 111002113
    21Noordbergum 111002113
    22DWP 111002203
    23SC Berlikum 100000000
    24Broekster Boys 100000000
    25Sportclub Makkinga 100000000
    26Waterpoort Boys 100000000
    27vv Nijland 110012200
    28FC Burgum 1100112-10
    29S.C. Stiens 1100112-10
    30Udiros 1100135-20
    31LSC 1890 1100124-20
    32St.Annaparochie 1100102-20
    33Mildam 1100102-20
    34Rijperkerk 1100102-20
    35RWF 1100102-20
    36SC Kootstertille 1100125-30
    37Bakhuizen 1100114-30
    38MKV'29 1100114-30
    39Gorredijk 1100115-40
    40Arum 1100104-40
    41LAC Frisia 1883 1100104-40
    42Blauwhuis 1100105-50
    43ODV 1100105-50
    44VC Trynwalden 1100105-50
    45Oeverzwaluwen 1100117-60
    46ONB 1100106-60
    47Minnertsga 1100109-90
    48De Sweach 1100109-90