• Sportclub Makkinga 2 VE zondag speeldag man

  • Sportclub Makkinga 2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Boer, Damian deTechnische staf
    Gorter, FransOverige stafTeammanager
    Groot, Robin deOverige stafTeammanager
    Lans, RonnieOverige stafTeammanager
    Wal, Lars v.d.Overige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bie, Coert deTeamspeler
    Bijstra, JurreTeamspeler
    Boer, Damian deTeamspeler
    Dolman, TomasTeamspeler
    Gorter, FransTeamspeler
    Graaf, Martijn deTeamspeler
    Groot, Robin deTeamspeler
    Harms, WiljanTeamspeler
    Hofstra, StefanTeamspeler
    Lans, RonnieTeamspeler
    Mulder, TeunTeamspeler
    Postma, DennisTeamspeler
    Schrauwen, K.Teamspeler
    Wal, Lars v.d.Teamspeler
    Zwerver, RonaldTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 dec. 20:00FC Fochteloo 2 - Sportclub Makkinga 2Sportpark Et Legien
    4 dec. 10:00Sportclub Makkinga 2 - vv Stânfries 4Sportpark Oosteinde
    11 dec. 10:30Oldeboorn 2 - Sportclub Makkinga 2Sportpark Oldeboorn
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Sportclub Makkinga 2 ( 5e klasse 11 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1vv Gersloot 1870138132521
    2Thor 275021881015
    3V.V. Heerenveen 3741224141013
    4Donkerbroek 274122114713
    5Wispolia 284132521413
    6Langezwaag 274032191212
    7Mildam 374031712512
    8Oldeboorn 27304201379
    9FFS 27214821-137
    10Sportclub Makkinga 272051120-96
    11FC Fochteloo 24103716-93
    12vv Stânfries 48008453-490